Minust

Minu nimi on Lilli Lees-Leesmaa (jah, ongi passis selline nimi), sündinud 18. detsembril 1986. aastal Hiiumaal.

Hakkasin blogi pidama olles esimest korda lapseootel, kuna toona tundus mulle, et minu rasedusaegsed mõtted erinevad suuresti sellest, millest olin lugenud ja kuulnud – ma ei nautinud seda. Tahtsin enda kogemust jäädvustada, nii, nagu mina seda näen ja tunnen ning samas, ka teiste rasedate ning niisama huvilistega jagada. Minu esimene poeg, Johan, sündis 21. juulil 2016 ning täpselt 1 aasta ja 5 kuu pärast, 21. detsembril 2017, sündis ka meie teine poeg, Oskar.

Kirjutan kõigest, millest parasjagu soovin – peamiselt enda väikesest perest (mina, Jaanus, Johan, Oskar), kuid ka muudest tegemistest, huvidest, muljetest, katsumustest ja vahel lasen niisama auru välja. Kirjutan täpselt nii, nagu tuleb – ei mingit ilustamist, võimendamist ega fabritseeritud actionit.

Mind huvitab kunst, käsitöö, mood/stilistika (erilisel kohal on meestemood), fotograafia, videomontaaž ja nüüd ka lasteasjad ning kõige sellega saan ma vähesel või rohkemal määral enda elus tegeleda.

Hindan kõrgelt inimlikkust, hoolivust üksteise ja keskkonna suhtes ning huumorit. Ja kohvi. Ja punast veini.

Ma loodan, et teiegi saate minu blogi lugedes tuge, meelelahutust, mõtteainet ja olete alati oodatud kommentaariumis kaasa lobisema!

NB! Siin blogis olevate tekstide ja piltide ilma loata kasutamine on keelatud! Kui on soov koostööks, siis võite alati kirjutada ning vastan meeleldi!

lilli