Perepildid!

Oktoobri esimesel nädalavahetusel pidime me minema perepilte tegema, aga nagu ühes postituses õnnetult mainisin, olid lapsed nii haiged, et olin sunnitud selle väga oodatud ürituse ära jätma. See oleks olnud meie esimene tõeline pikem perepiltide sessioon neljakesi.

Kuna algselt kokkulepitud fotograaf oli just sel nädalavahetusel Tallinnasse tulemas ning edasi ei oleks saanud tõenäoliselt lükata (sest sellest järgmine nädalavahetus talle ei sobinud), siis jätsingi täiesti ära. Õnneks ei olnud ma väga nördinud, sest nähes ilma, mis tol nädalavahetusel oli, ei oleks me õuesessiooni, nagu planeeritud oli, niikuinii saanud teostada – täielik vihmatorm. Kuigi, samal ajal oli mul fotograafist kahju, kes oli nädalavahetuse Tallinnas õuesessioonide jaoks planeerinud. Aga ok, see selleks.

Tänu blogile saingi väga hea järgmise soovituse! Fotograaf Karmen Kull (http://www.karmenphotography.ee/) alustas hobipildistajana, kuid märkamatult hakati muudkui tema teenust soovima ning nüüd on ta täiesti ametlikult valmis kõiki soovijaid ilusti pildile jäädvustama. Karmen teostab fotosessioone nii õues, kliendi kodus kui ka fotostuudios.

NB! Kohe-kohe on Karmenil valmimas ka isiklik fotostuudio, mille kohta tuleb info peagi kodulehele, samuti tuleb sinna jõulunurk, kus pildistada. Kuigi kodulehel veel stuudiost pilte ei ole, siis aegu saab juba praegu broneerida. Nii et tasub lähipäevadel kodulehte refresh’ida, et näha millal stuudiost pildid tulevad, sest mina olen küll põnevil ning olen üsna kindel, et kasutan tema teenuseid veelgi.

Minule meeldib tema tööde juures väga tuntav soe lähenemine, ei mingit üleliigset tuunimist või liiga hullu värvidega mängimist. Samuti on oluline, et temaga saab väga kiiresti hea kontakti ning väga mõnusalt teeb tööd ka kõige keerulisemate klientidega, kes sugugi paigal ei suuda püsida. Khmjohanhmm!

Leppisime temaga kokku eelmise reede ning asukohaks Pääsküla raba. Lapsed said napilt terveks, veidi nohust nina oli, aga ei midagi nii hullu, et peaks ära jätma ning ilm! Oh, ilmaga lihtsalt vedas! Kõik läks nii mõnusalt ja sujuvalt, lapsed mängisid, Karmen klõpsis pilte ning meie nautisime, et oleme perega õues, hingame värsket õhku, kõik on värviline, päikeseline, aga ka veidi karge. Väga armas oli olla! Armas on ka see, et juba nädala pärast saime kätte terve hunniku pilte, millest ei oskagi valida, mida siin näidata või mida ilmutada, sest meile on need kõik erilised! Äramainimist väärib ka see, et kõik pildid tulevad kahes formaadis – väiksema suurusega internetis jagamiseks ning suured trükkimiseks. Aga ega ma pikalt midagi ei seletagi, panen siia mingi valiku teile ka!

Aitäh, Karmen, et meid nii armsalt jäädvustasid ja panid meid pilte vaadates ainult õhkama ning korrutama “küll meil on ikka ilus perekond, no jeerum, kui õnnelikud inimesed me oleme, et me üksteisel olemas oleme!” ja nii vähemalt sada korda!

DSC_0933

 

8 kommentaari “Perepildid!

  1. Aitäh, tõesti on nii mõnusad toonid ja armsad pildid! Selleks ongi vaja lasta perepilte teha, et panna end kõrvalt vaatama ja korraks igapäevast kaost unustama 😀

    Meeldib

  2. Pingback: Lobisemise paus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s