LEGO DUPLO KINGILOOS!

Eile tuli Johanile nii hea pakk ukse taha – tema esimene Lego Duplo! Ma olen varem ka mõelnud, et kas oleks juba mõtet talle midagi sellist hankida või mitte. Klotse paneb ta juba ammu suure huviga kokku, aga Duplo tundus siiski liiga keeruline.

Igatahes, saime paki ja avastasin, et see on nii põnev! Meie saime Lego Duplo Farmi ponide talli komplekti. Kuna juba mõnda aega tagasi sai Johan endale väikese mänguhobuse, mispeale meie panime youtube‘st talle hobuse videod ka peale, et saaks aru, mis loom see selline on ning kuidas liigub, siis Lego komplektis olevad ponid ei olnud talle absoluutselt võõrad.

See on ikka uskumatu, kui kiiresti või ootamatult lapsed arenevad. Minumeelest oli see alles, kui ta õppis suuri klotse kokku ja lahti võtma, aga täna olin ma tõelises hämmingus. Kõige suurema õhinaga panin mina seda Lego kokku, aga hämming tekkis sellest, et ka Johanil oli tõeline põnevus ja keskendumine – ta pani inimesi muudkui hobuste selga, kappas nendega mängult talli uksest sisse-välja, ehitas mingit seinaosa küll nii-ja küll naapidi.

Ma olen ta ema ja olen temaga iga päev koos, aga ausalt, ma ei teadnud, et Johan juba nii peenelt mängida oskab. Tuleb lihtsalt õiged asjad kätte anda, mis annavad talle võimaluse selliselt mängida. Mida vanemaks ta saab, seda põhjalikumaks läheb ning seda lahedamad on talle endale kõikvõimalikud mängud ja meisterdamised. Ja seda enam on ka mul põnevust.

Ei ole võimalik kirjeldada “esimestega” seotud tunnet neile, kellel ei ole lapsi, sest teistele jääb vast mulje, et suur asi küll, aga jah, nagu kõik Johani esimesed, tekitas ka tema esimene Lego Duplo asjalik kokku panek minus erilist “süda lõhkeb ja kõik kohad on suurimat heldimust täis” tunnet.

Võib nüüd öelda, et olen suur Lego Duplo fänn ning kui Johanil sünna tuleb, siis võivad kõik hunnikute viisi neid meile kinkida! (wink-wink)

No, vaadake kui asjalik Lego-kutt!

Ja nüüd üks tähtis teadaanne! Et kogu rõõm ainult meie põrandal ei valitseks, siis saadeti meile teine karp Lego Duplot veel – üks äge lennujaam –  ja selle saan enda lugejate vahel välja loosida, jee!

Osalemiseks:

Võitja kuulutan välja blogi Facebookis esmaspäeval, 4. juunil! 

P3310306koopia

3 kommentaari “LEGO DUPLO KINGILOOS!

  1. Super, et Johanile meeldis! Mind paneb ainult veidi imestama, et see teil esimene Lego alles!! Tundub, et kõikide lemmikkingitus lapse aastaseks saamise puhul on Lego Duplo!! Meie 1a3k poisil on 7 komplekti juba. Kasutusel siiski hetkel vaid 2 ja iga jumala päev on Legod esimene asi, millega hommikul mängima asub. Meil ka mingi farmiloomade komplekt. Ja see lennujaam ka kapis ootamas. Super mänguasjad!!

    Meeldib

    1. Ma ei saa aru, mis trikid need on, ma juba ammu vastasin sellele kommentaarile, aga nüüd vaatan, et ei olegi 😀 Ma ei tea, kuhu ma selle teksti siis panin 😀 Igatahes, arvasin, et Johan on liiga noor nende jaoks, et ainult laamendab niisama, muid mänguasju ka piisavalt, tundsin, et aega on. Aga jaa, hull asjapulk, nii, et läks lahti see Lego-maania ja tuttavate pealt vaatan, et nüüd on mitu aastat mureta, see maania ei lõppe nii pea 😀

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s