Johani uus lemmik – nii palju rõõmu geniaalsetest lasteasjadest!

Ma olen nii palju mõelnud, et tahaks Johanile kiikhobust! Mõtlesin, et äkki saab mingi ägeda retroka kuskilt, oleks lahe, aga no väga ei tegelenud ka selle otsinguga. Ma olin nii õnnelik, ja päris siiralt, kui Baubauhome saatis meile sellise kingituse!

P3230265

Baubauhome on Eesti firma, mis teeb keskkonnasõbralikku mööblit ning selleks kasutavad nad tugevat kartongi. Ma ei olnud nende firmast varem midagi kuulnud ega osanud asjast midagi arvata – no, kui tugev saab kartong olla, ju see varsti räbal on jm tüüpilised mõtted olid peas. Aga kui ma kiikhobuse kätte sain, siis olin ma üllatunud!

See on nii tugev, ei vajuta sõrmega lössi, nagu ma esialgu kartsin. Materjal kannatab kuni 85 kg raskust! Nii, et teoorias isegi rase mina saaksin selle hobuse selga hüpata 😀

Minu meelest on see lausa geniaalne toode! Päris tõsiselt! Nii kerge, nii tugev ja stabiilne samal ajal ning kui on oma aja ära elanud, saab ära visata nagu paberi. Jälle kordan sama vana asja – mulle meeldivad uued lahendused, mulle meeldib, kui inimesed on loovad ja keskkonnasõbralikud, mulle meeldib, kui saab kasutada asju, mille puhul on südametunnistus puhas. Mida aeg edasi, seda rohkem olen ma see nö keskkonnafriik – ma tõesti hingest tunnen, et ma ei taha tarbida jama, ei taha üle tarbida, pooldan taaskasutust, materjale, mida saab hävitada turvaliselt jne. Nii, et tõesti, selle kingituse üle olin ma väga õnnelik!

Eriti õnnelikuks teeb ühte ema see, kui ta laps on õnnelik – hetkest, mil see hobune meile tuli, tiirutas elevil Johan selle ümber ja kilkas. Ta oli nii õhinas puhtalt sellepärast juba, et seda saab kiigutada, ilma, et sinna pealegi oleks läinud ja mis veel Johani vaimustab – väljapaistev papist osa, mis krõbiseb natuke, kui seda näppida. Aastase rõõmud eksole!

Ja loomulikult oli ta eriti rõõmus, kui sai seal otsas kiikuda. Hetkel on ta veidi lühike, et ise sinna peale saada või et jalad alumise osani toetama ulatuksid, aga teda see ei huvitanud – tõstame ta sinna peale, ise kõigutab endale hoogu, näpib seda pappi ja on tükk aega hõivatud oma hobusega. Nii vähe on ikka õnneks vaja!

Ma ise olin kindel, et kui ta sinna peale paneme, siis raudselt libiseb alla või midagi juhtub, aga ei – hoiab kindlalt kätega pulkadest kinni ja see hobune ise on nii stabiilne, et kõigutab ja möllab – midagi ei juhtu. Paar korda on ta suutnud selle niisama kiigutades ja kõrvalt näppides endale kaela tõmmata, mis pole mingi teemagi, sest see on nii kerge! Haigetsaamise võimalus on nullilähedane, mis teeb sellest eriti hea ja turvalise laste mänguasja, ka aastasele.

Mina, muidugi, kiidan disaini ka. Ma ei saa mainimata jätta, kui äge see minumeelest välja näeb – lihtne, stiilne ja sobib meie valge kummuti ja kartongiliku kaltsuvaibaga 😀 Kust nad teadsid, et meil just sellised asjad siin kodus on 😀

Ja minu jaoks oli üks vau! veel. See, et hobune on nimeline! Midagi on selles nime lisamises, mis teeb asjad nii armsalt omaks ja see, et Johani nimi ka veel peale pandi, oli kuidagi nii armas ja eriline – ideaalne kingitus!

Rääkides kingitustest – praegu on hea aeg jõulukinke varuma hakata, et terve ports detsembrisse ei kuhjuks ning kes tahab enda lapsele ka sellist kiikhobust, siis järgmisel nädalal on eriti soodne võimalus – Astri.ee’s kingituste nädal (link e-poele: https://astri.ee/baubau/ ) ning selle laheda asja saab -20%! Muidugi kehtib ka võimalus tellida lapsele päris enda nimeline hobune – selleks tuleb ostukorvi kommentaarides ära märkida lapse nimi ning lisada nimetähtede värv – must, sinine või roosa. Selle kõige juures on eriti tore see, et kohaletoimetamine on Eesti piires TASUTA! Jeppiii!

Baubauhome kodulehte saab piiluda siin: http://baubauhome.com/

ja lisaks astri.ee’le müüb Baubauhome mööblit veel Scandikids (http://scandikids.ee/et/b/baubau)

Kvaliteedikontroll Johan kiidab igal juhul selle toote heaks!

P3230303

4 kommentaari “Johani uus lemmik – nii palju rõõmu geniaalsetest lasteasjadest!

  1. Vaatasin nende kodukalt, et antud kiikhobu on mõeldud kasutamiseks kuni 5-aastastele lastele. Kas sa näed Johanit seda ka nelja aasta pärast kasutamas?
    Uurin sel põhjusel, et vaja kahele põnnile kinki kellest üks 1+ ja teine 3+ ning mõtlen kas veidi vanem laps võiks ka sest rõõmu tunda.

    Meeldib

    1. Ma ei tea, mida viieaastased fännavad, aga ma kahtlen, et kiikhobune siis huvi pakuks. 3+ kindlasti hea iga, sest Johan hetkel 1,3 a ja see on talle natuke suur, ise ei saa väga kiikuda.

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s