Head vahendid RPA-lapse (olgu, peamiselt ema) elu lihtsustamiseks!

Mõni aeg tagasi võttis meiega ühendust selline firma nagu Twistshake ja pakkus välja, kas tahaksime nende asju katsetada. Uurisin veidi firmat ning nõustusin. Ma ei ole selline inimene, kes tahaks kõike kiita ja reklaamida, ainult vajalikke või niisama lahedaid asju ja Twistshake tundus küll üks selline vajalik ja lahe olevat.

P3230176

Tegemist on Rootsi firmaga, mis toodab lastele peamiselt söögiga seonduvat kraami – lutipudelid, pulbrikonteinerid, nõud, lutid jne. Ja mis mulle meeldib – need ei ole titelikud! Lihtsad, ilusad, meenutavad kohati võib-olla spordipudeleid ja šeikereid ning värvivalik on väga äge! Eesti lehel on valik palju väiksem, aga rahvusvahelisel lehel on eriti ägedat kraami!

Firma ise on tulnud taaskord vajadusest – keegi nägi, mida on vaja ja hakkas ise tootma, mulle sellised ettevõtted meeldivad! Omanik nägi seda, et, näiteks, piimapulbrite ja toitudega jändamine kuskil väljas on väga tülikas ning peab ju olema ometi miski, mis leevendaks olukorda ja nii see kõik algas.

Mis mulle veel väga meeldib, et tooted ise on tehtud maksimaalse järelvalve all, kõik materjalid on hoolikalt valitud – tegemist on beebitoodetega ja tootmises kahe silma vahele ei ole midagi jäetud. See on nende peamine põhimõte – kvaliteedis järele ei tohi anda.

Mulle tundub, et Twistshake tooted on ideaalsed eriti pudelitoidul olevale lapsele. Ma ei tea veel ennustada, kas mul uue lapsega seda vaja läheb, aga kui läheks, ma kujutan ette, et need asjad lihtsustavad mu elu oluliselt. Kohe seletan, miks ja näitan neid asju, mis meie pakis olid.

  • Esimene superkangelane on nende lutipudel-šeiker. Koosneb pudelist, lutist, konteinerist ja sees on šeikeri rest või kuidas ma seda nimetan, mikser. Kõik kompaktselt koos, et pulbri ja muu värgi kaasa võtmine, pudelis valmistamine oleks lihtne, ei jääks mingeid pulbritompe kuskile jne. Lutt ise on väikese õhuavaga, mis peaks ära hoidma lapse õhu ahmimise söögi ajal ja seega vähendama beebide gaasivalusid. Konteineri saab pudelisse panna ja konteineri kaant saab kinnitada pudeli korgi külge.
  • Teine asi oli joogipudel alates aastasele. Kuna Johan on väga pretensioonikas joogipudelite ja nende otsikute osas, siis esialgu võtab aega, et ta harjuks, minu nipp on see, et tuleb midagi head sinna sisse panna, siis on pudel kohe oma 😀 Tegelikult on pudelil väga tugev kork ka, aga kuna ma juba katsetasin seda, siis pildi olen teinud ilma. Mis selle joogipudeli juures eriti lahe, on see, et sealgi sees on nn puuviljamikser või rest, mis ei lase joogiava ummistada ning raputades jooki ja puuvilju, saab sellest lapsele hea kokteili valmis šeikida. Ma pean seda veel proovima, küll talle meeldima hakkab, kui õiged asjad sees on. Joogitopsi miinuseks loeksin seda, et veidi tuleb siiski tilkasid, päris tilgavaba ei ole. Lapsed selles vanuses panevad oma pudelid nii, nagu jumal juhatab – küll on külje all, küll viskavad ei tea, kuhu imekohtadesse, siis on hea kui tuleks 0 tilka.

     

  • Valisin need topsid ka, kuna ma pidasin neid snäkitopsideks, mida need vist võivad olla, aga peamiselt on mõeldud piimapulbri kaasa võtmiseks, kuna topsid ise on küllaltki väikesed. Hea on see, et neid saab üksteise külge keerata nn toruks, aga miinus on minu jaoks see, et komplektis on vaid üks kaas, seega kahte kaasas kanda tulebki nn toruna, aga vahel tahaks just kaks eri asja sisse panna ning eri kohtadesse pista, nt üks vankrisse, teine kotti või mine tea. Valisin oranžid, sest talv on niigi liiga sinine ja oranž pidi söögiisu tekitama. Pealegi, Johani müts ja kinnaste otsad on ka oranžid. See on muidugi kõva argument 😀

     

Ja minu absoluutne lemmik – termos! Stiilne ja puhas, külmal ajal ideaalne! Selles võib nii enda kui lapse sooja jooki hoida, saab kaasa võtta sooja vett, kui ei saa vett kuskil pulbri jaoks soojendada, saab misiganes sellega kaasas kanda.P3230194

Termose põhifunktsioon on joogi temperatuuri säilitada ning eile oli ideaalne ilm selle katsetamiseks – lausa jäine! Tegin endale kuuma tee, valasin termosesse ja läksin Jontsuga õue jalutama. Toas olles ma ei arvanudki, et nii jäine tuul ja külm ilm on, aga ikka hull oli – mets oli jääs, silmad olid vees, sekundiga olid nina ja põsed punased. Johan oli ilusti sisse mässitud, jäi kohe lõunaunne, ma tegin siis väikese tiiru.

Terve aeg oli termos käru “emakonsoolis”, vist nimetatakse nii, ehk siis selle jäise tuule ja külma käes, mitte kuskil kotis. Vahepeal tundsin, et tahaks nüüd sooja lonksu võtta, peaks ok olema küll. Ma olen see inimene, kes tulikuuma ei kannata, niisiis lootsin, et jook on siuke mõnusalt kuum. Ei, see oli ikka veel tulikuum! Ok, tore!

twistshaketermos

Kuni ma lõpuks tund aega hiljem koju läksin, sest rohkem õues ei tahtnud olla, Johan oli alles haige ka ja mingi haigus siiani sees, siis mõtlesin, et ok, ma siis kodus joon teed. Arvake ära, ma pidin selle välja kallama ja ikka natuke jahutama. Vot nii hea termos ja peabki tegelikult olema! Oma viga, et nii kuuma ei kannata ja enne ei jahutanud, aga tõesti, ma olen head termost otsinud, päris paljud ei ole oma tööd hästi teinud. Loodan, et selline temperatuuri säilitamise omadus sellel ka püsib.

Nii, et sellised tooted. Neil on palju põnevaid asju ja värve, ma ei suutnud validagi. Samuti saab valida luttide, topside jne suurust vastavalt lapse vanusele. Nagu ütlesin, mulle meeldib nende juures lihtne välimus, ei ole liiga titelik ega meditsiiniline.

Kellel RPA-laps, siis soovitan veel eriti neid tooteid, sest see pudel-šeiker ja termos, millega sooja vett kaasas kanda, on küll vist tooted, mis teevad elu mugavamaks. Ma saan alles näha, kas meil ka neid niimoodi vaja läheb, aga igal juhul on hea, et on olemas.

Nende rahvusvaheline koduleht on siin, vaadake ise, kui palju lahedaid asju ja värve on valikus: https://twistshake.com/eu/

Ja Eesti lehele saab siit: https://twistshakebaby.com/

NB! Hetkel on käimas palju allahindlusi, nii, et hea aeg tellida ja proovida!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s