Kingiidee katsikuteks – Zoobies

Kas teate, mis on Zoobies 3 in 1? Võib-olla on see mingi eriti populaarne asi või vana teema juba, aga ma ei olnud kuulnudki mingist sellisest asjast, kuni see Johanile kingiti.

Aeg-ajalt satun selliste asjade peale, mille puhul mõtlen, et näh, miks ma ise selle peale ei tulnud ja see sama Zoobies on üks nendest asjadest.

Zoobies on 3 in 1 loom: mänguasi, padi, tekk. Tegelikult 4 in 1, sest närimisrõngas on ka küljes, aga nad ise reklaamivad seda 3 in 1 asjana.

Saime selle hilise katsikukingina ja ma olin täiesti üllatunud, kui geniaalne see on. Meie saime krokodilli, aga tegelikult, kui nende kohta googeldasin, on neid igasuguseid teisi loomi veel.

p3090590

Niisiis, nagu ütlesin – mitu asja ühes:

 • Esiteks, mänguloom, mille küljes on äravõetav närimisasi.
 • Teiseks, kui kroks ümber pöörata ja krõpsudest/aasadest lahti teha, siis saab sellest padja.
 • Kolmandaks, kroksi allääres (saba juures) on lukk ja seal sees on väike tekike, mis on omakorda lukuga sinna sisse kinnitatud. Ehk siis tekki saab kasutada krokodilli küljes ja saab ka ära võtta ning krokodilli sisu saab ka lapse kotina või mingite asjade hoidmiseks kasutada.

Kogu asi on tehtud lastesõbralikest testitud kangastest – peal on minky kangas, krokodilli pea sisu on mingit raskemat krõbisevat asja täis – neid tuleb pesta pindmiselt, tekikest saab masinas pesta.

Meie saime beebi krokodilli, aga neid on suuremaid ka ja ma juba mõtlesin, et see on ideaalne reisile võtta! Mingi pikem autosõit või lend ja lapsel on nii mänguasi, oma tekk ja reisipadi – kõik ühes. Iseasi, kui palju ta neid reaalselt kasutab, ma ei tea, aga hetkel tundub mulle küll täiesti geniaalne asi.

Johanile meeldivad igasugused asjad, millel vähegi silmad peas – nendega ta jutustab ja mängib, eriti veel siis, kui mingi elu neile sisse ajame ehk teeskleme mingeid hääli ja jutte – siis lausa kiljub rõõmust vastu, nii et krokodill on täiega sõber juba.

Uurisin Zoobies’e kohta täpsemalt ja hetkel nägin, et ainult Lelufarm müüb neid edasi, vähemalt nii mulle silma jäi. Telliskivis Nonas tundus ka, aga neil on koduleht maas, nii, et ei tea, kas päriselt see ka nii on.

Igatahes, Lelufarmi kodukalt (http://www.lelufarm.ee/) saab tellida ja saab lapse andmete tikandi ka juurde tellida, mis õmmeldakse sellele tekikesele eraldi riidega külge. Ka meil oli nimi täitsa olemas 🙂

Aga noh, olgem ausad, tegelikult kehtib ikka see vana hea reegel, et mänguasjad on vaid teatud ajaks – suva need mänguasjad, kui nii palju muid ägedusi on igal pool vedelemas, nagu näiteks Jaanuse püksid, läpakad või suvalised lauajalad.

p3090680

Igatahes, nüüd on info jagatud ja teate (või teadsite juba enne, ma lihtsalt pole titenduses väga vana ja proff) – kui keegi hakkab titte saama, siis üks äge katsiku kingiidee on siin.

5 kommentaari “Kingiidee katsikuteks – Zoobies

  1. Haha,mul sama mōte! nii hull,ajab ennast juba püsti ?! Väga vapper väikemees!
   Mul sama vana ja liigub ainult tagurpidi ja jääb diivani alla kinni ja siis häda kâes.

   Aga sellest mänguasjast polnud kuulndki midagi,tundub asjalik asi.

   Liked by 1 person

 1. Jaa, ta juba mitu nädalat püsti! Päris hull jah – igale poole vaja ronida. Varem oli nii, et mingi mööblieseme toel, aga nüüd juba seina toel ja kui midagi väga ahvatlevat näeb ning kiiresti vaja liikuda, siis kõnnib küljele ka suure kisaga 😀 Õnneks on ta kukkumise ka ära õpinud või istuma minemise, nii et enam ei prantsata peaga põrandale, vaid kükitab ettevaatlikult kuni istub 😀

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s