Sain trikoo kätte: milline täiuslik sinine sardell!

Jälle juhtus see, nagu ikka – sain ära halatud ja üsna kohe oli see masendus pühitud. Lebosse ei jõudnudki minna, Johan juba ärkas, aga kuidagi… polnudki vaja enam. Selle asemel tuli mingi eriline “nii nüüd aitab!” tunne peale ja hakkasin koristama, sest see kuidagi puhastab aju. Halva tuju ja kurnatusega lihtsalt ei näe võimalust koristamiseks, aga ma ei tea, kust see energia peale tühjaks kirjutamist nii ruttu tuli – järsku oli kõik võimalik, mis siis, et Jaanust kodus ei olnud.

Räägin siis sellest, miks ma endiselt pole ujulasse või SPA-sse läinud, mida te ka soovitasite teha.

Mingi aeg rääkisin, et tellisin endale trikoo, kuna bikiinid enam selga ei mahu (vist) ja hetkel ei taha oma kõhuga eputada. Tellisin, et oh, jess, lähen mulistan ja lõõgastun kuskil. Noh, ühel kaunil päeval see trikoo siis ka saabus.

Tellisin ilusa, stiilse, erksinise, tugevalt toetava ja üsna püssi trikoo. Bränd on Lua Morena ja mitte just väga odav, kvaliteet on ülihea, tõesti ilus trikoo.Tellisin number suurema, mida muidu kandsin (niigi suurem mudel natuke), sest no, olgem realistid, Lilli. Ühel õhtul saingi selle kauaoodatud trikoo kätte ja oh, jess, kohe proovima! Hea, et spa’d ära ei broneerinud.

Panin siis selga ja oi! Milline imekaunis sinine sardell! Reaalselt ma olin sardell. Suurus oli tegelt ok, aga mudel ei sobinud. See sinine ei olnud üldse nii sinine, nagu arvasin (kuigi suvel päevitusega oleks üliilus), rinnaosa oli kuidagi paljastav ja punnitav, ma ei arvestanud, et mu rinnad imetamisega ikka nii suured on, kann oli kuidagi paljas, mis on päris seks, KUI oleks ilus kann, mitte kuupmeetrine sinakasvalge ollus. Ja kõht oli kuidagi eriti punnis ees. Mingi… karlsson või noh. Sardell. Asi ei olnud trikoos, vaid selles, et minu keha ei ole enam ägeda trikoo vääriline. See ei läinud kohe mitte. Ei. Ei. Ei.

hellno

Käisin kohalikud poed ka kõik läbi, kus vähegi mingit stiilsemat trikood võiks olla, mitte sporditrikood, aga no pole olemas! Tahtsin enne ostu trikood proovida, aga pole, mida proovida. Ma ei soovi mingeid imelisi erksaid variante, ei soovi vanamuttide variante – tahan üsna klassikalist, aga stiilset, ägeda naise trikood! Mis siis, et keha on veidi kogukam, peamine, et see selga istuks ja seda olemasolevat kogukamat keha veel kogukamaks ei teeks. Ja ma tahan, et materjal oleks kvaliteetne, kloorikindel, mitte mingi selline, et peale esimest käiku on järel ainult võrk. Igatahes, selline on siis trikoo saaga. Tegelikult 1 Triumphi variant oli enamvähem, aga see oli ka lõpumüügis, x suuruses. Nii, et pean ootama, millal meie kaubanduses ka suvi algab. Kuigi basic mudelid võiksid aastaringi sees olla.

Nii, et saatsin tellitud trikoo järgmisel päeval tagasi, poodidest ka uut ei leinud – noh, eks siis ujula peab natuke veel ootama.

Lõpetuseks niisama üks pilt Johanist, mille täna tegime peale seda, kui ärkas. Katsetasime mingit valgustust, see selleks. Aga veel tähtsam asi – me oleme ametlikult lokkis perekond – ei pääsenud ka tema nendest 🙂

p2080958

2 kommentaari “Sain trikoo kätte: milline täiuslik sinine sardell!

  1. Kas sulle Change’i trikoo ei sobi? Saadaval türkiissinise ja mustana, seljas supermugav. Büsti toetab ka (ikkagi Change ju). Julgen kiita, sest eelmisel nädalal endale ostsin ja proovisin ära ka.

    Liked by 1 person

    1. Huvitav, miks ma selle peale ei tulnud? Ma käisin sealt mööda, mõtlesin, et ah, ju siin ka ei ole! 😀 Palgapäeval lähen vaatama, enne ei hakka kiusama 😛

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s